Skip to content

Informacje dla reżyserów i teatrów

Prawa autorskie do sztuk Lalki, Aż do samego końca, Przewijanie, A Szczegółowa teoria życia i umierania reprezentuje Agencja Dramatu i Teatru ADiT. W celu uzyskania licencji na wystawienie dramatu czy otrzymania tekstów sztuk, należy się skontaktować z ADiTem [link do strony Agencji].

Prawa autorskie do sztuk Dobranoc, Gate 0 oraz Pociąg. Poemat dla teatru są reprezentowane osobiście przez autora. W przypadku zainteresowania wystawieniem czy lekturą samego tekstu, bardzo proszę o kontakt mailowy.

Bardzo proszę również o informację w sytuacji, gdy zechcą Państwo wykorzystać fragment któregoś z wyżej wymienionych utworów czy innych, opublikowanych na stronie. Każdorazowo takie wykorzystanie wymaga mojej zgody.

Będę również bardzo wdzięczny za informacje od amatorskich grup teatralnych (które korzystają z utworów w ramach „dozwolonego użytku”) o wystawieniach moich tekstów.

Jestem również otwarty na współpracę z reżyserami, zarówno w kwestii napisania na zamówienie nowego dramatu, jak i opracowania dramaturgicznego istniejącego już tekstu i pełnienia funkcji dramaturga w procesie prób.

Chętnie podejmę się również – jako reżyser – zainscenizowania własnego tekstu.